Kategórie

AURÉLIA Je tu 2 produkty.

AURÉLIA
Obývací sektor AURÉLIA je dizajnovo postavený na zvýraznení čelného vzhľadu skrinky hrubým rámom s vloženými dvierkami. Čelný obvodový rám tvoria horná lišta a dve bočné lišty z MDF vo farebnom prevedení zhodnom s korpusom skrinky. Sektor AURÉLIA obsahuje 42 modulov v 8 farebných dekoroch korpusov a predných plôch (jednofarebné prevedenie). Hliníkové rámiky dverí so sklom sú v dvoch typoch, široké 2 cm alebo 4 cm . Police zo skla je možné doplniť diódovým osvetlením, alebo skrinky s dvierkami so sklom vybaviť neónovým osvetlením. Výber úchytiek a nožičiek podľa aktuálneho vzorkovníka. Bezpečnostné sklo číre - FLOAT číry.
Dvere sektorov sú opatrené závesmi s tlmením a zásuvky sektorov sú uložené vo výsuvoch s doťahom. Jednotlivé moduly sú dodávané v zmontovanom stave.
Sektor AURÉLIA PLUS má totožné sektory s možnosťou farebnej kombinácie z 8 farebných dekorov korpusov a 10 farebných dekorov predných plôch.

Farebné prevedenie:
AURÉLIA (jednofarebné korpus a predné plochy): buk, orech, bardolíno, bardolíno čoko, slivka, gaštan, dub, bardolino brown.
AURÉLIA PLUS (farebné kombinácie korpus / predné plochy): buk, orech, bardolíno, bardolíno čoko, slivka, gaštan, dub, bardolino brown / cream, hacienda white, stone gray ST 26, mokka ST 26, jasmím vysoký lesk, white, jasmín ST 26, white ST 26, beige, biela vysoký lesk.

Možnosť vyskladať ľubovoľnú zostavu.

Podrobnejšie informácie v sekcii KATALÓGY / MEUBLE _ 2015.


Hľadať

Nové produkty

Žiadne nové produkty