Kategórie

XÉNIA Je tu 2 produkty.

XÉNIA
Obývací sektor XÉNIA je dizajnovo postavený na zvýraznení čelného vzhľadu skrinky širokým čelným rámom s vloženými dvierkami. Čelný rám, z materiálu MDF, vo farebnom prevedení zhodnom s korpusom skrinky, je po celom obvode skrinky. Sektor XÉNIA obsahuje 50 modulov v 8 farebných dekoroch korpusov a predných plôch (jednofarebné prevedenie). Hliníkové rámiky dverí so sklom sú v dvoch typoch so širkou 2 cm. Police zo skla je možné doplniť diódovým osvetlením, alebo skrinky s dvierkami so sklom vybaviť neónovým osvetlením. Výber úchytiek a nožičiek podľa aktuálneho vzorkovníka. Bezpečnostné sklo číre - FLOAT číry.
Dvere sektorov sú opatrené závesmi s tlmením a zásuvky sektorov sú uložené vo výsuvoch s doťahom. Jednotlivé moduly sú dodávané v zmontovanom stave.
Sektor XÉNIA PLUS má totožné sektory s možnosťou farebnej kombinácie z 8 farebných dekorov korpusov a 10 farebných dekorov predných plôch.

Farebné dekory:
XÉNIA (jednofarebné korpus a predné plochy): buk, orech, bardolíno, bardolíno čoko, slivka, gaštan, dub, bardolino brown.
XÉNIA PLUS (farebné kombinácie korpus / predné plochy): buk, orech, bardolíno, bardolíno čoko, slivka, gaštan, dub, bardolino brown / cream, hacienda white, stone gray ST 26, mokka ST 26, jasmím vysoký lesk, white, jasmín ST 26, white ST 26, beige, biela vysoký lesk.

Možnosť vyskladať si ľubovoľnú zostavu z ponuky sektorov.

Podrobnejšie informácie v KATALÓGY / MEUBLE _ 2020.

Hľadať

Nové produkty

Žiadne nové produkty