Kategórie

MELÁNIE Je tu 1 produkt.

MELÁNIE
Obývací sektor MELÁNIE je dizajnovo postavený na zvýraznení čelného vzhľadu skrinky širokým čelným rámom s vloženými dvierkami. Čelný rám, z materiálu MDF, vo farebnom prevedení zhodnom s korpusom skrinky, je po celom obvode skrinky. Obsahuje 48 modulov v 8 farebných dekoroch korpusov a 10 farebných dekorov predných plôch. Hliníkové rámiky dverí so sklom sú v dvoch typoch so širkou 2 cm. Police zo skla je možné doplniť diódovým osvetlením, alebo skrinky s dvierkami so sklom vybaviť neónovým osvetlením. Výber úchytiek a nožičiek podľa aktuálneho vzorkovníka. Bezpečnostné sklo číre - FLOAT číry.
Dvere sektorov sú opatrené závesmi s tlmením a zásuvky sektorov sú uložené vo výsuvoch s doťahom. Jednotlivé moduly sú dodávané v zmontovanom stave.
Prevedenie MELÁNIE PLUS má 8 farebných dekorov korpusov a rovnakých dekorov predných plôch (jednofarebný).
Prevedenie MELÁNIE má 8 farebných dekorov korpusov s možnosťou kombinácie 10 farebných dekorov predných plôch.

Farebné dekory:
MELÁNIE PLUS (jednofarebné korpus a predné plochy): orech, bardolíno, bardolíno čoko, dub canyon, gaštan, bardolino brown, dub bordo a dub dark.
MELÁNIE (farebné kombinácie korpus / predné plochy): orech, bardolíno, bardolíno čoko, dub canyon, gaštan, bardolino brown, dub bordo a dub dark / cream, hacienda white, stone gray ST 26, mokka ST 26, jasmím (vysoký lesk), white, jasmín ST 26, white ST 26, beige a biela (vysoký lesk).

Možnosť vyskladať si ľubovoľnú zostavu.

Podrobnejšie informácie v KATALÓGY / MEUBLE _ 2020.

Hľadať

Nové produkty

Žiadne nové produkty